Відзначення дня народження Тараса Григоровича Шевченка

З нагоди відзначення 206 річниці від дня народження  Тараса Григоровича Шевченка в КНП МКЛ № 1 ІФМР у всіх відділеннях підготовлені пам’ятні експозиції присвячені «Кобзарю». Фотографії додаються.

28.01.2020 року проведена загальнолікарняна медсестринська конференція «Грип, профілактика та вакцинація». Завідуюча відділенням невідкладної медичної допомоги Ольга Тихонюк зупинилась на питаннях: симптоми грипу його профілактики та важливість вакцинації проти грипу. Головною медсестрою доведено та опрацьовано з персоналом зміни в календарі щеплень згідно наказу МОЗ України №958 від 23.04.2019 р. та №2070 від 11.10.2019 р. Керівником Тарасом Василиком доведено до слухачів питання стратегічного розвитку закладу в умовах реформування та ознойомлено працівників з розпорядчими документами по підприємству.

В комунальному некомерційному підприємстві «Міська клінічна лікарня №1 Івано-Франківської міської ради» проведено підсумки роботи за 2019 рік. За участі працівників підприємства, заступника начальника УОЗ Івано – Франківської міської ради Алли Вацеби. та професорсько-викладацького складу ІФНМУ в. о. директора Тарас Василик проаналізував показники, висвітлив позитивні моменти, вказав на проблеми і недоліки. В дискусії та запитаннях визначені стратегічні завдання, зокрема: Розвиток підприємства, як багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування з центром надання допомоги травмованим; Контрактування із НСЗУ по 12 пакетам медичних гарантій, відповідно до вимог НСЗУ; Удосконалення медичної реабілітації та стаціонарної паліативної допомоги; Зміцнення матеріально- технічної бази (оновлення обладнання, ремонт приміщень, нове будівництво); Перевід підприємства на І категорію енергозабезпечення; Впровадження нових фінансово-господарських моделей на засадах державно-приватного партнерства ; Участь у транскордонних програмах; Співпраця з клініками різної форми власності, ІФНМУ, ІФБМК, благодійними організаціями, фондами, інвесторами та волонтерами; Підвищення рейтингу лікарні, клієнтського сервісу та фахового рівня медичних працівників; Оптимізація структури та штатної чисельності працівників відповідно до Вимог ПМГ; Вацеба Алла Григорівна наголосила на готовності до контрактування й співпраці з НСЗУ та висловила підтримку стратегії розвитку підприємства управлінням. Співробітники лікарні заряджені на впровадження змін в період реформування галузі, для виконання державної Програми медичних гарантій. Професори Глушко Л.В., Василюк С.М. щиро подякували колективу лікарні за співпрацю з ІФНМУ і побажали прогресивного розвитку.

22.01.20р. в КНП МКЛ 1 ІФМР проведена лікарська конференція на тему: «Раціональна антибіотикотерапія. Внутрілікарняна інфекція». Актуальну інформацію цікаво і професійно представила доцент кафедри терапії і сімейної медицини Позур Наталія Зиновівна. Дякуємо!

Працівниками ДСНС на території закладу проведено навчавання по “відпрацюванні Документів Оперативного Реагування ” Щорічно від пожеж стається безліч нещасних випадків, завдаються значні матеріальні втрати. Будь-яка пожежа починається із загорання, яке інколи може ліквідувати одна людина, якщо має відповідні навички та знає правила поведінки під час пожежі. Тому, у разі виникнення пожежі необхідно заздалегідь знати: де і які засоби пожежогасіння розміщуються та як ними користуватися. Щоб правельно діяти в ніякому разі не слід панікувати.

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів благодійної діяльності та гуманітарної допомоги станом на 09.01.2020р.

ІНФОРМАЦІЯ про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб. ІНФОРМАЦІЯ про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб Міська клінічна лікарня №1 за 2019 рік

informacia   informaciaa