Відзначення дня народження Тараса Григоровича Шевченка

З нагоди відзначення 206 річниці від дня народження  Тараса Григоровича Шевченка в КНП МКЛ № 1 ІФМР у всіх відділеннях підготовлені пам’ятні експозиції присвячені «Кобзарю». Фотографії додаються.

28.01.2020 року проведена загальнолікарняна медсестринська конференція «Грип, профілактика та вакцинація». Завідуюча відділенням невідкладної медичної допомоги Ольга Тихонюк зупинилась на питаннях: симптоми грипу його профілактики та важливість вакцинації проти грипу. Головною медсестрою доведено та опрацьовано з персоналом зміни в календарі щеплень згідно наказу МОЗ України №958 від 23.04.2019 р. та №2070 від 11.10.2019 р. Керівником Тарасом Василиком доведено до слухачів питання стратегічного розвитку закладу в умовах реформування та ознойомлено працівників з розпорядчими документами по підприємству.

В комунальному некомерційному підприємстві «Міська клінічна лікарня №1 Івано-Франківської міської ради» проведено підсумки роботи за 2019 рік. За участі працівників підприємства, заступника начальника УОЗ Івано – Франківської міської ради Алли Вацеби. та професорсько-викладацького складу ІФНМУ в. о. директора Тарас Василик проаналізував показники, висвітлив позитивні моменти, вказав на проблеми і недоліки. В дискусії та запитаннях визначені стратегічні завдання, зокрема: Розвиток підприємства, як багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування з центром надання допомоги травмованим; Контрактування із НСЗУ по 12 пакетам медичних гарантій, відповідно до вимог НСЗУ; Удосконалення медичної реабілітації та стаціонарної паліативної допомоги; Зміцнення матеріально- технічної бази (оновлення обладнання, ремонт приміщень, нове будівництво); Перевід підприємства на І категорію енергозабезпечення; Впровадження нових фінансово-господарських моделей на засадах державно-приватного партнерства ; Участь у транскордонних програмах; Співпраця з клініками різної форми власності, ІФНМУ, ІФБМК, благодійними організаціями, фондами, інвесторами та волонтерами; Підвищення рейтингу лікарні, клієнтського сервісу та фахового рівня медичних працівників; Оптимізація структури та штатної чисельності працівників відповідно до Вимог ПМГ; Вацеба Алла Григорівна наголосила на готовності до контрактування й співпраці з НСЗУ та висловила підтримку стратегії розвитку підприємства управлінням. Співробітники лікарні заряджені на впровадження змін в період реформування галузі, для виконання державної Програми медичних гарантій. Професори Глушко Л.В., Василюк С.М. щиро подякували колективу лікарні за співпрацю з ІФНМУ і побажали прогресивного розвитку.

22.01.20р. в КНП МКЛ 1 ІФМР проведена лікарська конференція на тему: «Раціональна антибіотикотерапія. Внутрілікарняна інфекція». Актуальну інформацію цікаво і професійно представила доцент кафедри терапії і сімейної медицини Позур Наталія Зиновівна. Дякуємо!