22.05.2019 року в МКЛ 1 відбулася лікарська конференція на тему « Надання медичної допомоги громадянам після вживання алкоголю». Перед лікарями виступили головний лікар СШНМД Ковалюк Ігор, заступник головного лікаря ОНД Удовик Жана, заступник головного лікаря МКЛ1 Кобиляк Ярослав. В жвавій дискусії обговорені медичні і соціальні проблеми, сформульовано пропозиції для покращення роботи і співпраці між закладами охорони здоров`я, органами влади і поліції.

На жаль, аварії на дорогах трапляються часто, і кожен автомобіліст, якщо сам і не потрапляв в ДТП, то, поза всяким сумнівом, їх побачив чимало. Велика частина смертей при аварії трапляються через те, що потерпілим була несвоєчасно або ж неграмотно надана перша допомога. Як же надати постраждалим в аварії людям першу допомогу? Алгоритм дій порятунку людей які потрапили в дорожню аварію наступний: 1. — насамперед слід визначити характер отриманої травми; 2. — потім слід витягти постраждалу людину з машини; 3. — зняти з неї одяг; 4. — надати першу медичну допомогу; 5. — перенести потерпілого в найбільш безпечне місце; 6. — зателефонувати до швидкої допомоги; 7. — супроводити потерпілого до машини швидкої медичної допомоги. Часом транспортування потерпілого здатне сильно погіршити його стан (у нього може відкритися кровотеча або він може перестати дихати). Рятувальник насамперед зобов’язаний дати оцінку наступного: • — якщо у потерпілого травми, загрозливі його життя; • — чи немає у нього сильної кровотечі; • — рівномірне чи його дихання; • — не зупинилося чи серце; • — чи немає у потерпілого опіків. Якщо ж потерпілий в аварії втратив свідомість, у нього погане серцебиття і він практично не дихає, то необхідно зробити наступне: • — зробити йому штучне дихання; • — провести масаж серця; • — дати йому понюхати нашатир. Постраждати в аварії може і автомобіліст і його пасажири. Способи вилучення постраждалого який в свідомості і без — відрізняються. Якщо потерпілий знаходиться в повній свідомості, то потрібно відкрити двері автомобіля і взявши його за передпліччя витягнути з машини. Другий же учасник порятунку повинен потерпілого підхопити за ноги і допомогти перенести в безпечне місце. Спосіб вилучення людини яка втратила свідомості аналогічна першому способу, але в момент захоплення його за передпліччя йому слід міцніше тримати голову і затиснути підборіддя. Під час вилучення постраждалого з аварії через задні двері, діяти слід аналогічно. Якщо у потерпілого який потрапив в аварію травма хребта, то його з автомашини слід витягнути за голову. При виниклій підозрі на те, що у потерпілого пошкоджено хребет, його необхідно укласти на тверду рівну поверхню. При травмі живота або стегна, людину слід покласти на спину, а її ноги зігнути. При великій крововтраті потерпілого треба покласти на щось м’яке, а ноги підняти. При сильному ударі грудної клітини постраждалого в ДТП людину найкраще покласти на бік. лікар – травматолог: Драгомирецький Т.М.

«Здати кров – врятувати життя». Розуміючи важливість проблеми донорства, працівники МКЛ № 1 щороку вносять свій вклад. Відповідно і цього року, 20.05.2019 р. в лікарні проведено день донора, де персонал здав кров. Найбільше донорів було з травматологічного відділення. Ми – медики не можемо бути байдужими до чужої біди.

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів благодійної діяльності та гуманітарної допомоги станом на 20.05.2019р.

6546999 torgavelnanazva

Вакантні посади

Адміністрація МКЛ № 1 повідомляє, що станом на 20 травня 2019 року в закладі наявні вільні вакантні посади:   – молодша медична сестра – 2 посади; – монтажник сантехнічних систем – 1 посада; – робітник по обслуговуванні будівель і споруд – 1 посада.

Вакантні посади

– юрисконсульт – 1 посада; – водій – 1 посада; – молодша медична сестра палатна – 2 посади; – сестра господиня – 1 посада; – слюсар-сантехнік – 1 посада; – робітник – 1 посада.

Відновили руку

  В березні 2019р. в Івано-Франківську МКЛ №1 доставлений пацієнт з важкою травмою лівої руки, яку отримав під час роботи на деревообробному станку. Пацієнт  в екстреному порядку взятий  в операційну, де виявлено травматичну ампутацію (відчленування) китиці на рівні нижньої третини передпліччя. Всі анатомічні структури були пересічені. Хворому проведена протишокова терапія, відновлено кровотік  шунтуванням судин, кисть … Продовжувати читання Відновили руку

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів благодійної діяльності та гуманітарної допомоги станом на 14.05.2019р.

torg 6546999

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів благодійної діяльності та гуманітарної допомоги станом на 06.05.2019р.

6546999 Торгівельна назва

22.04.2019р. було проведено підсумкову медраду роботи закладу за I квартал 2019р. за участю головного лікаря Василика Т.П. Обговорено основні рейтинговові показники та проведено аналіз у порівнянні з минулими роками. Зроблено висновок, що кожного року кількість пацієнтів, які звертаються за медичною допомогою у заклад збільшується. А також під час наради звернули увагу на проблемні питання, зробили висновки, щодо їх вирішення.