Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів благодійної діяльності та гуманітарної допомоги станом на 09.09.2019р.

6546999 torgavelnanazva

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів благодійної діяльності та гуманітарної допомоги станом на 02.09.2019р.

6546999 torgavelnanazva

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів благодійної діяльності та гуманітарної допомоги станом на 27.08.2019р.

6546999 torgavelnanazva

Конференція

21.08.19 року в МКЛ 1 відбулася лікарська конференція на тему «Психічне здоров`я населення. Посттравматичний стрес синдром.Протидія домашньому насильству». Працівники центру здоров`я та розвитку «Коло@сім‘і» Іванна Михайлишин та Олександр Савчин в цікавій дискусії  розказали про психологічні  проблеми і методи допомоги, зокрема учасникам АТО. Юрист Ірина Вовк інформувала про запобігання та протидію домашньому насильству в сім`ї, озвучила … Продовжувати читання Конференція

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів благодійної діяльності та гуманітарної допомоги станом на 12.08.2019р.

torgavelnanazva 6546999

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів благодійної діяльності та гуманітарної допомоги станом на 05.08.2019р.

6546999 torgavelnanazva

Медрада

29.07.2019 р. в МКЛ 1 проведено підсумки роботи закладу за 1-е півріччя. Проаналізовано основні статистичні показники, обговорено негативні моменти. Прийнято рішення на усунення недоліків. Особливу увагу приділено процесу перетворення закладу в КНП.

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів благодійної діяльності та гуманітарної допомоги станом на 29.07.2019р.

6546999 torgavelnanazva

Заходи до Дня боротьби з вірусними гепатитами

З нагоди відзначення Дня боротьби з вірусними гепатитами 26.07.19р. БО «Захід Шанс» на Вічевому майдані організував акцію під час якої  кожен бажаючий зміг тестуватися швидкими тестами на гепатит С в мобільній амбулаторії, отримати консультацію. Гастроентеролог МКЛ 1  Сливінська Галина розказала про поширеність захворювання, шляхи зараження, принципи лікування та профілактики.