В травматологічному відділенні ІФ МКЛ № 1 впроваджено новітні методи лікування захворювань та наслідків травм верхньої кінцівки. А саме:

1. Артроскопаічне лікування тунельного синдрому кисті. Характер оперативного втручання – мінімально інвазивне, під загальним знеболенням пацієнта. З невеликого за розміром розрізу шкіри в нижній третині передпліччя артроскопом, під контролем зору оперуючого хірурга виконується малотравматичне розсічення долонної поперечної зв’язки зап’ястка. У порівнянні з відкритим доступом, застосований метод є більш щадящим втручанням, реалізується за коротший час, не … Продовжувати читання В травматологічному відділенні ІФ МКЛ № 1 впроваджено новітні методи лікування захворювань та наслідків травм верхньої кінцівки. А саме:

20.11.19 р. в МКЛ 1 проведена лікарська конференція на тему: «Цукровий діабет, його ускладнення, діагностика та лікування». Ендокринолог Корженьовська С.М., демонструючи слайди, розказала про актуальність проблеми, про сучасні можливості лікування і державне забезпечення інсулінами, про спосіб життя пацієнтів з даною патологією.

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів благодійної діяльності та гуманітарної допомоги станом на 18.11.2019р.

6546999 (2)

Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом —     

  це день, який служить нагадуванням всьому прогресивному людству про те, що поширеність захворювання невпинно зростає. Вперше Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом був проведений Міжнародною діабетичною федерацією і ВООЗ 14 листопада 1991 року для координації боротьби з цукровим діабетом у всьому світі. Проводиться щорічно 14 листопада — дата обрана в знак визнання заслуг одного … Продовжувати читання Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом —     

Інформація щодо наявності лікарських засобів

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів благодійної діяльності та гуманітарної допомоги станом на 14.01.2019р.     

Інформація щодо наявності лікарських засобів

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів благодійної діяльності та гуманітарної допомоги станом на 10.12.2018р.     

Інформація щодо наявності лікарських засобів

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів благодійної діяльності та гуманітарної допомоги станом на 03.12.2018р.