Мобілізований колега

В  2015 р. в лютому місяці мобілізований на  військову службу  наш земляк  Голубчак  Ігор Мирославович,  лікар-травматолог МКЛ №1,  знаходиться в зоні проведення бойових  дій  на  Луганщині.

Адміністрація та колектив відділення травматології та травмпункту  МКЛ №1 підтримує  тісні  контакти  зі  своїм  колегою. По мірі можливості  надає необхідну допомогу. На прохання   Ігора  Мирославовича було придбано:

– кросівки військові;

– спальний мішок;

– тактичні рукавиці;

– наколінники;

– налокітники;

– карімат – на суму 3000 грн.

Через “Нову  Пошту”  придбані речі  і  грошова допомога   відправлено  Голубчаку  І.М.

На  даний час наш земляк – прикарпатець,  Голубчак  Ігор  Мирославович, а також бійці з інших областей України, які зараз несуть службу  на Луганщині, мають велику потребу  в  забезпеченні  необхідним  спорядженням:

– зимові берці;
– змінний натільний одяг;

– футболки;
– теплий зимовий одяг.

Колектив відділення травматології  МКЛ №1 звертається  до медичного персоналу лікарні  допомогти  у  придбанні  необхідних  речей.

Незважаючи  на  оголошене перемир’я, згідно Мінського договору,  повної тиші на фронті  немає. Щоденно  тривають  багаторазові  обстріли  української території  з боку сепаратистів, які призводять до втрат  мирних  жителів  та військовослужбовців.  Допомога  військовим  необхідна  постійно.

Дякуємо  усім  небайдужим  за допомогу!
 

 

 

Адміністрація лікарні,

зав. відділення травматології та травмпункту

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *