Нове обладнання в травматологічному відділенні МКЛ №1

Травматологічний відділ МКЛ №1 розгорнутий на 60 ліжок, надає спеціалізовану цілодобову допомогу потерпілим з травмами опорно-рухового апарату, в основному, жителям м. Івано-Франківська і навколишніх сіл.

Колектив відділення спільно з кафедрою травматології  та ортопедії ІФМНУ проводять сучасні оперативні втручання.

У відділенні щороку лікується більше як 1500 пацієнтів. В рік оперується, в середньому, 80% травмованих. Показники роботи відділення оптимальніші за обласний та державний .

Вперше з часу відкриття даного відділення, у 2016р. рішенням міського голови   з бюджету розвитку міста виділено 4 084 000 грн. для придбання новітнього обладнання. Через систему закупівель Prozorro придбано операційний стіл (рентгенпрозорий ) на суму 984 000 грн.;   рентгенодіагностичну систему (ЕОП)  на суму 2 500 000 грн. та набір для артроскопічних втручань на суму 600 000 грн.

rtg7

Дане обладнання дасть змогу, на рівні із проведенням сучасних  ортопедичних втручань, розпочати малоінвазивні операції  на великих суглобах. Стане можливим  зменшити час перебування пацієнта в наркозі та час роботи травматолога,  підвищити якість діагностичних та оперативних втручань,  знизити  кількість днів перебування в стаціонарі та прискорити  реабілітацію пацієнтів. Все це, в комплексі підвищить енергоефективність лікувально – діагностичного процесу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *