Відкриття кабінету КТ у МКЛ № 1!

29.09.2017р. в Івано-Франківській міській клінічній лікарні  №1 за участю міського голови  Марцінківа Руслана, в.о  диретора компанії SIEMENS  Агабалова Миколи , лікаря консультанта з питань променевої діагноостики Таммо Раада, професора Рижика Валерія, обласного радіолога Кметюка Володимира, адміністрації лікарні, лікарів та преси  відбулося відкриття та освячення  кабінету комп’ютерної томографії, а також презентація сучасного  апарату Siemens Somaton Emotion ’16.

MKL-1-kompyuterna-tomografiya-7237

Сьогодні, МКЛ № 1є тим закладом, де поруч та доповнюючи один одного працює і кабінет магнітно резонансної томографії і комп’ютерної томографії, що є світовим стандартом. В установі, де лікуються пацієнти з різною патологією органів і систем та працює кваліфікований медичний персонал, за словами професора Валерія Рижика – це буде значним поступом вперед.

Даний томограф представляє собою мультиспіральний сканер, який використовує багаторядний детекторний масив для швидкого збору даних із високою якістю зображення. Він дає мінімальне променеве навантаження на пацієнта та оснащений ефективною повітряною системою охолодження гентрі  – зауважив представник компанії  Габалов Микола.

MKL-1-kompyuterna-tomografiya-7211

За словами міського голови Руслана Марцінківа, крім придбання дороговартісного устаткування, інвестор провів капітальний ремонт приміщення. Відкриття кабінету комп’ютерної томографії значно розширить спектр надання медичних послуг в МКЛ №1, та є прикладом приватно державного партнерства, що передбачає соціальний пакет для пільгових обстежень пацієнтів.

Завдяки новітнім технологіям Siemens, які  ми використовуємо у кабінеті комп’ютерної томографії, пацієнти отримають якісну діагностику органів та систем, а відповідно і ефективне лікування – сказав головний лікар МКЛ№ 1 Тарас Василик!

MKL-1-kompyuterna-tomografiya-7258

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *