Тренування органу управління цивільного захисту МКЛ № 1

26 вересня в рамках участі управління МКЛ № 1 в тренуванні  щодо дій у надзвичайній ситуації на складі зберігання авіаційних засобів ураження в н.п. Крихівці відбулось засідання комісії з надзвичайних ситуацій лікарні.

Розглянувши ситуацію, що склалась (умовно по тренуванню), спрогнозувавши можливий розвиток подій та виконуючі завдання керівництва територіальної медичної спеціалізованої служби цивільного захисту Івано – Франківської  міської ланки цивільного захисту комісія ухвалила рішення про проведення конкретних заходів та алгоритму дій управління та підрозділів лікарні для надання медичної допомоги та лікуванні великої кількості поранених та постраждалих, що будуть поступати в наслідок надзвичайної ситуації. З цією метою сплановано та організовано роботи зі збільшення на 80 одиниць ліжок хірургічного та травматологічного профілю. Проведені відповідні розрахунки та заплановано суттєве збільшення медичних працівників у складі чергових змін та перехід посилених змін 24-ох годин у організацію роботи лікарні.

Адміністративним та господарсько-технічним службам поставлено завдання щодо забезпечення умов роботи лікувальних підрозділів.

У ході тренувань керівний склад та члени комісії з надзвичайних ситуацій МКЛ № 1 набули практичний досвід.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *