Обережно голольод

Зима – це не тільки чудова пора, яка дарує святковий настрій але й час коли збільшується кількість травм отриманих на вулиці. За час похолодання в травмпункт звернулося 132 пацієнти з приводу отримання травм повязаних з ожеледдю. Щоб запобігти травматизму нагадуємо нашим читачам, що потрібно дотримуватись таких правил:
1. Носити взуття бажано на плоскій підошві або на низькому квадратному каблуці. Краще, якщо підошва буде з великою ребристістю, яка не ковзає.
2. В ожеледицю ходити треба по-особливому – як би трохи ковзаючи, немов на маленьких лижах. Йти бажано як можна повільніше. Ковзати по льоду спеціально не варто – це збільшує обмерзання підошви. Пам’ятайте, чим швидше крок, тим більше ризик впасти.
3. Особам літнього віку, найбільш схильним до травматизму, рекомендується прикріплювати на підошву звичного взуття спеціальні накладки “проти ожеледиці”. Їх можна придбати у відповідних торгових точках.
4. Слід дотримуватися техніки безпеки при занятті екстремальними видами спорту, використати усі необхідні захисні аксесуари (налокітники, наколінники, шоломи і т. д.).
5. Важливо навчити дитину дотриманню техніки безпеки при катанні на лижах, ковзанах, санчатах. Не забудьте забезпечити дітей усіма необхідними засобами захисту.
Увага і обережність є основними засобами для профілактики травматизму!

Світлина від Лікарні Перші.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *