Провідний інженер з охорони праці

JUR_7475Грибик  Анжела Володимирівна – провідний інженер з охорони праці.

Народилася на Житомирщині, на батьківщині свого батька. Все своє дитинство та юність проживала в місті Рівному, де і сьогодні проживають батьки.

Здобувала середню освіту в Рівненській середній школі №18. В 1986 році після закінчення школи, рік навчалась в Рівненському середньо-професійно технічному училищі, яке закінчила з відзнакою.

З 1987 по 1992 роки отримувала вищу технічну освіту у Львівському політехнічному інституті на електрофізичному факультеті за спеціальністю електронні прилади.

Після закінчення інституту переїхала до Івано – Франківська.

З 1992 по 1993 рік працювала в приватному підприємстві «Аліас» при заводі «Позитрон».

В міській клінічній лікарні №1 працює з січня 1999 року на посаді інженера з охорони праці, а тепер провідного інженера з охорони праці.

За час перебування на цій посаді мкл №1 була нагороджена головою     Івано – Франківської обласної державної адміністрації за зайняте І місце в обласному огляді – конкурсі з питань охорони праці серед установ та організацій не виробничої сфери.

Анжела Володимирівна  відповідальна за забезпечення єдності вимірювань в установі (метрологічне забезпечення).

В 2008 році відзначена подякою міського голови Віктора Анушкевичуса за сумлінну працю та професіоналізм у цій сфері.

У 2011 році Департаментом охорони здоров’я була відряджена  брати участь у роботі наради головних метрологів системи МОЗ України.

Вже не один рік є активним членом профкому мкл №1. Приймає участь в організації та веденні всіх урочистостей. Певний період очолювала жіночу волейбольну команду, яка не одноразово відстоювала честь мкл №1 та займала почесні перші місця у спортивних змаганнях.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *