Травмпункт

 Голубчак Ігор Мирославовичзавідуючий травмпунктом МКЛ №1.   

2017316112944derkach

Деркач-Петриній Наталія Василівна-

старша медична сестра.

Травмпункт МКЛ №1 працює  з 1971 року, де надається медична невідкладна допомога пацієнтам з різними травмами м’яких тканин і переломами кісток кінцівок. Також в травмпункті надається антирабічна допомога населенню, а з 2010року відкрито кабінет  щеплень для проведення антирабічних щеплень та екстреної профілактики правця. В травмпункт протягом року звертається близько 10-13 тис. пацієнтів з травмами опорно-рухового апарату.

P1040296

Травматизм є однією з найбільшчастих причин тимчасової та стійкої втрати працездатності та призводить до високої смертності населення в усіх віках.

В амбулаторних умовах допомогу цій значній групі хворих покликані надавати лікарі – травматологи цілодобово травматологічного пункту.

Напружена праця лікарів травмпункту передбачає надання первинної спеціалізованої   допомоги населенню цілодобово.

В даному підрозділі МКЛ №1 працює 9 лікарів, 9 медичних сестер, 6 молодших сестер, які є висококваліфікованими працівниками і надають якісну і невідкладну медичну допомогу. Облік пацієнтів, які звертаються в травмпункт, ведеться  в амбулаторному режимі, а також в комп’ютерній системі, що дозволяє швидко отримати інформацію про того  чи іншого пацієнта.

Травмпункт також є базою Івано-Франківського  національного медичного університету, де проходять навчання як студенти так і лікарі-інтерни.

Необхідно відзначити, що високий професіоналізм співробітників травмпункту, взаємодія зі співробітниками  відділень і кафедр допомагають нівелювати багато проблем, пов’язаних з організацією та лікуванням постраждалих.

Санітарно-освітня робота  проводиться методами читання лекцій в навчальних установах, проведенням бесід з пацієнтами, виступів по телебаченню, по радіо, публікаціями в газетах та оформленням санбюлетнів.

Зміцнюється і матеріально-технічна база на протязі 5 років для покращення та вдосконалення якості медичних послуг.

тел.  травмпункту 0-3422 53-21-10

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *